Street gif

Пронајдено исчезнатото 11 годишно момче

Март 07, 2019

Полицијата го пронашла 11 годишното момче кое во понеделникот било пријавено за исчезнато. Според СВР Битола, момчето било пронајдено денес во 1,20 часот и предадено на родителите. И претходно се случувало детето да се оддалечи од својот дом и да се врати назад.

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2019 АПЛА.мк. Сите права се задржани