Честитка од ЈП "Водовод" за празникот Успение на Пресвета Богородица

Август 28, 2019

ЈП "Водовод"-Битола, на сите граѓани им го честита големиот  христијански празник Успение на Пресвета Богородица

 

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2019 АПЛА.мк. Сите права се задржани