Соопштение од КЈП „Водовод“-Битола

Октомври 18, 2019

Се известуваат граѓаните на Општина Битола дека поради телекомуникациски работи во Стопанскиот двор на ЈКП Водовод Битола, викендот дежурен телефон за пријавување на дефекти е; 072 232 119.

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2019 АПЛА.мк. Сите права се задржани