Здружението на пензионери со честитка по повод 4 Ноември-Денот на ослободување на Битола

Ноември 04, 2019

Здружението на пенизонери од Битола, на сите пензионери и граѓани на Битола им го честита 4 Ноември-Денот на ослободувањето на градот

 

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2019 АПЛА.мк. Сите права се задржани