Се преврти шлепер кај кукуречанската клучка

Август 08, 2018

Шлепер се преврти кај клучката на излезот од Битола за Скопје, а според првичните информации едно лице е полесно повредено и е задржано на хируршкото одделение, потврдија за апла.мк од Клиничка болница-Битола

Полицијата во моментот врши увид на местото на настанот.

 

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2019 АПЛА.мк. Сите права се задржани