Webp.net gifmaker

Променливо и посвежо време во наредните денови

Јули 11, 2019

Следува период на променливо и посвежо време, најавувањт од УХМР.

Утре и во сабота во попладневните часови ќе има појава на локален дожд.

Нов влажен бран со пообилни врнежи од дожд се очекува во сабота во текот на ноќта и во недела.

FB IMG 1562858504265

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2019 АПЛА.мк. Сите права се задржани