Webp.net gifmaker

Фотографии од посетата на Шекеринска во РЕК „Битола“

Јули 13, 2019

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска е во посета на РЕК Битола и оствари средба со раководството на Комбинатот. 

 20190713 124411

64988449 2869414866433909 5484569144164614144 n

66283814 2318322665097187 545382613762703360 n

66435454 958874167616132 4425922356388560896 n

66629609 2404090089650738 6982769172845428736 n

66702589 2294638007465029 7455361183386697728 n

66777023 2367206373494992 9133567917122650112 n

67183675 2133956216715080 3481830811777368064 n

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2019 АПЛА.мк. Сите права се задржани