Webp.net gifmaker

Излетано возило и одрон на патот од Прилеп за Битола

Декември 01, 2017

Доцна попладнево излетало возило на патот од Прилеп за Битола.

За среќа, повредени нема. На истиот патен правец поради врнежите се појавил и одрон од околниот рид. Од СВР Битола велат дека одронот не бил причина возилото да излета од патот. 

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2019 АПЛА.мк. Сите права се задржани