Webp.net gifmaker

Советничката група на СДСМ како врв лицемерие го оценува барањето на ВМРО-ДПМНЕ за вонредна седница на Советот на Општина Битола, затоа што велат, во нидна прилика тоа не го побарале за време на владеењето на оваа партија во изминатите години. 

Методија Илиевски, е новиот координатор на советничката група на СДСМ во Советот на Општина Битола.

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2019 АПЛА.мк. Сите права се задржани