Street gif

Поставен видео бим пред Центарот за култура

Септември 22, 2018

Оние кои нема да имаат можност да присуствуваат на церемонијата за свеченото отворање на фестивалот "Браќа Манаки" во Битола, за првпат  ќе можат настанот да го проследат на видео бим поставен пред Центарот за култура.

Отворањето на фестивалот е вечерва во 20 часот

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2019 АПЛА.мк. Сите права се задржани