Webp.net gifmaker

Сообраќајна несреќа ја блокираше "Партизанска" вечерва

Септември 08, 2019

Сообраќајна несреќа  вечерва се случи на Партизанска,  стотина метри пред крстосницата кај "Шик Лавци", а поради увидот улицата беше блокирана за сообраќај. 

Во несреќата со повреди се здобил возач на веспа, а според се уште неофицијални информации тој не е во животна опасност. 
 Сообраќајот на улицата Партизанска е нормализиран во 20,30 часот
IMG 20190908 204107
 

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2019 АПЛА.мк. Сите права се задржани