Октомври 23, 2019

Webp.net gifmaker

Жардиниерите на Широк Сокак полни со ѓубре

Септември 27, 2019

Жардиниерите на  Широк Сокак полни се со ѓубре. Кој како стигнал во нив, среде цвеќињата, ги оставил празните лименки и пластични шишиња од пијалоци, како и отпадоци од хартија и се друго. 

70964040 933759873627858 1941743053685391360 n

70859706 2738468462850441 7446597336978948096 n

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2019 АПЛА.мк. Сите права се задржани