Јануари 20, 2019

Ред се редат мале, битолчани преку Широк сокак за на банкомат

Декември 22, 2017

Среде Широк сокак,  десеттина битолчани го блокираа патот чекајќи ред за на банкомат. Минувачите, некои нервозни што им го попречиле патот, други расположени за мајтап, потпевнува -ред се редат мале,  за на банкомат!

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2019 АПЛА.мк. Сите права се задржани