Октомври 23, 2019
 logo golemo crno
Здружение за слобода на говор и професионално известување „Журналист“ Битола
Адреса: Илинденска бр. 158 Битола
Тел: 078324967 ,  070366593
Bеб сајт: www.apla.mk
Kонтакт мејл: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
Број на жиро сметка: 300060000140780
Комерцијална банка АД Скопје
Новинари: Жанета Здравковска , Анета Блажевска ,Емилија Мисирлиевска
 

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2019 АПЛА.мк. Сите права се задржани