Погледнете како изгледал Широк Сокак и околните улици по бомбардирањата во 1917 година

Март 04, 2019
Фото: позајмено од Bitola. info Фото: позајмено од Bitola. info

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2019 АПЛА.мк. Сите права се задржани