Webp.net gifmaker

Нов в.д. директор во Центарот за социјални работи во Битола

Ноември 21, 2019

Моника Стојчевска, дипломиран правник, вработена во Центарот за социјални работи во Битола, е новиот в.д. директор на оваа институција, дознава Апла.мк. Стојчевска  е назначена на местото на досегашната директорка Сузана Вељановска со мандат од шест месеци.

Ж.З. 

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2019 АПЛА.мк. Сите права се задржани