Октомври 23, 2019

Webp.net gifmaker

Тура со мотори низ Битола, половината моторџии без кациги

Август 10, 2019

Тура со мотори низ улиците на Битола, а голем дел од моторџиите немаа соодветна опрема, односно не носеа кациги, иако колоната и на почетокот и на крајот ја обезбедуваше полиција.

 

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2019 АПЛА.мк. Сите права се задржани