Webp.net gifmaker

Утре до -9 степени во Битола, од сабота затоплување

Февруари 06, 2020

Времето утре ќе биде променливо облачно и студено до сончеви периоди, а минималната температура во Битола ќе се спушти до -9 степени.

Од сабота метеоролозите најавуваат стабилно време со постепен пораст на дневната температура

FB IMG 1581001577710

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2019 АПЛА.мк. Сите права се задржани