Webp.net gifmaker

ЈКП Водовод го изми Широк Сокак

Март 20, 2020

Во координација со Општина Битола и другите јавни претпријатија, ЈКП "Водовод" Битола превзеде акција за миење на Широк Сокак, а од понеделник ќе ги мие и улиците во Старата чаршија. FB IMG 1584724783360

FB IMG 1584724776335

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2019 АПЛА.мк. Сите права се задржани