Webp.net gifmaker

Митинг по ковид протокол-СДСМ ги нареди столчињата за вечерашните митингаши

Септември 27, 2021

Митингот на СДСМ најавен за вечерва се организира според ковид протоколите, па присутните ќе седат на столче соодветно оддалечени од секој присутен. На бината ќе седат сите 68 кандидати за градоначалници на СДСМ и коалацијата за  претстојните локални избори. 

 

 

Нема достапен опис

Нема достапен опис

Нема достапен опис

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани