Webp.net gifmaker

Денес

Деновиве КЈП „Нискоградба“ Битола интезивно врши поставување и приклучување на секундарната канализација во с. Трново со што септичките јами стануваат минато за жителите и викенд куќите во овај дел од…
Времето денес (27.02.2020 год.): Променливо облачно со повремен дожд, на планините од снег, особено во западните делови. Ќе дува умерен до засилен ветер во западните делови од западен, а долж…
Сончево и топло со мала до умерена облачност. Ќе дува умерен до засилен ветер од југозападен правец, особено во западните делови каде ќе достигнува над 70 км/час. Во вечерните часови…
Страница 1 од 172

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2019 АПЛА.мк. Сите права се задржани