Webp.net gifmaker

Соопштение од ЈЗУ Клиничка болница-Битола

Октомври 28, 2019

Ги информираме нашите пациенти дека утре (29.10.2019 год) на самиот влез од ЈЗУ Клиничка Болница -Битола ќе се вршат  завршни градежни активности -асфалтирање и затоа во текот на утрешниот ден  пристапот за влез  ќе биде отежнат. Ги замолуваме граѓаните за разбирање.

                       ЈЗУ Клиничка болница-Битола

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2020 АПЛА.мк. Сите права се задржани