Webp.net gifmaker

Во Битола облачно и магловито, Ниже Поле пука сонце

Јануари 13, 2020

Додека во Битола времето е магливо и облачно, Ниже Поле е огреано од сонце. Токму тоа го потврдуваат фотографиите од Ски центарот „Ниже Поле“'- Стрежево објавени на фејсбук. Местото е одлично за уживање овие зимски денови, има снег, сонце и чист воздух. ски 4

ски 5

ски

ски6

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2020 АПЛА.мк. Сите права се задржани