Webp.net gifmaker

Директно

Центарот за јавно здравје објави дека уште кај шест лица од Битола болеста КОВИД-19 е во тек. Од појавата на болеста до денес со коронавирус заразени се 28 битолчани, од кои двајца починаа, а дваесет се излекуваа.

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2020 АПЛА.мк. Сите права се задржани