Исправи се Македонијо, одбери обнова-видео обраќање на Дурловски од ВМРО-ДПМНЕ

Јуни 24, 2020

Носителот на пратеничката листа во 5 ИЕ, Игор Дурловско од ВМРО-ДПМНЕ, на првиот ден од изборната кампања  се обрати со  видео порака од плоштадот Магнолија.

 

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2020 АПЛА.мк. Сите права се задржани