Street gif

Полициски службеник од Битола уапсен за убиството во Беловодица

Септември 15, 2018

Полициски службеник од Битола ќе биде осомничен за вчерашното убиство во прилепското село Беловодица, дознаваме неофицијално од полициски извори. 

Полицискиот службеник е веќе фатен од страна на полицијата. 

Вчера попладне битолчанецот Б.А. беше застрелан, па запален во автомобилот на пат кон Беловодица. 

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2019 АПЛА.мк. Сите права се задржани