Октомври 23, 2019

Webp.net gifmaker

СНЕГОТ ГИ ПОЛЕГНА СООБРАЌАЈНИТЕ ЗНАЦИ НА ПАТОТ БИТОЛА- РЕСЕН

Февруари 03, 2019

Добар дел од сообраќајните знаци на патот Битола- Ресен се полегнати. Се работи за понови знаци кои го регулираат сообраќајот. Најверојатно знаците не ги преживаја последните снежни врнежи, па неопходно е наново да се прицврстат.

51079013 2008702269228083 4229642900717174784 n

51709400 1075765242626433 6820811608290230272 n

51461794 782695952129112 5502159775430868992 n

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2019 АПЛА.мк. Сите права се задржани