Webp.net gifmaker

Изгоре „рено меган“ на поранешна „Максим Горки“

Август 13, 2019

Рано утрово околу 4 часот горел автомобил „рено меган“ паркиран на тротоарот на улицата „Благојче Силјановски“, поранешна  „Максим Горки“. Врз опожарениот автомобил интервенирала против пожарната единица од Битола. Засега не се познати причините за опожарувањето на возилото.

кола 2

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2019 АПЛА.мк. Сите права се задржани