Webp.net gifmaker

Убавините на Нижеполе во јануари низ објективот на Јован Наумовски

Јануари 18, 2020

Деновиве во повеќе наврати споделуваме фотографии од сончевиот јануари на Пелистер, а посебна убавина има Нижеполе.

Иако нема доволно снег да отпочне ски сезоната, сепак ски центарот е вистински рај во време кога Битола со денови е оковона во магла.

Фотографиите и овој пат, со сите нас ги споделува Јован Наумовски
FB IMG 1579367276277
 
FB IMG 1579367282544
 
FB IMG 1579367287725
 
received 492706494975012
 
 

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2019 АПЛА.мк. Сите права се задржани