Webp.net gifmaker

Излезност од 32,75 проценти во Битола до 15 часот

Април 21, 2019

Излезноста на гласачите во Битола до 15 часот изнесува 32,75 проценти, соопштија од Општинската изборна комисија.  

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2019 АПЛА.мк. Сите права се задржани