Се самоубило младо момче во Битола

Јануари 08, 2018

Вчера околу 18 часот младо момче од Битола на 23 годишна возраст си го одзело животот. Според податоците од СВР-Битола,  несреќата се случила  во семејната куќа на момчето М.А на улицата Булевар 1-ви Мај.  Тоа било само дома , па членови на семејството го затекнале  со прострелна рана во главата. Основното јавно обвинителство наредило  обдукција.  

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2017 АПЛА.мк. Сите права се задржани