Webp.net gifmaker

Возило удри во велосипедист на „Партизанска“

Мај 22, 2020

 

Екипа од Итната медицинска помош интервенираш попладнево околу 17 часот на улицата „Партизанска“ откако возило удило во велосипедист. Повеќе информации  за сообраќајката очекуваме за подоцна. 

pl0

 

 

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2019 АПЛА.мк. Сите права се задржани