Новогодишна честитка од РЕК-Битола

Декември 30, 2018

Електрани на Македонија Подружница РЕК Битола  на сите граѓани  им ги  честитаат  Новогодишните празници со желби за добро здравје, среќа и успех во Новата 2019 година 

 

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани