Новогодишна честитка од ФОД ДООЕЛ Новаци

Јануари 03, 2019

ФОД ДООЕЛ - Новаци  на сите граѓани  им ги  честита  Новогодишните и Божиќните празници со желби за добро здравје, среќа и успех во Новата 2019 година 

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани