Соопштение на ЈП "Нискоградба"

Декември 26, 2019

Им се соопштува на граѓаните дека по повод Новогодишните и Божиќните празници, КЈП Нискоградба ќе работи по следниот редослед:

Наплатен центар

-30.12.2019 со полно работно време

-31.12.2019 до 12 часот

Наплатниот центар нема да работи во периодот од 01.01.2020 заклучно 07.01.2020.

Наплатниот центар ќе почне со работа на 08.01.2020

Управа

Управната зграда нема да работи во периодот од 30.12.2019 до 10.01.2020

Со работа почнуваме на 13.01.2020

ЈКП Нискоградба

 

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани