Честитка од ФОД ДООЕЛ-Новаци за празникот Успение на Пресвета Богородица

Август 27, 2020

ФОД ДООЕЛ-Новаци на сите граѓани им го честита големиот  христијански празник Успение на Пресвета Богородица

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2020 АПЛА.мк. Сите права се задржани