Поради санирање на дефект, утре прекин во водоснабдувањето На Широк Сокак

Октомври 02, 2020

 

Поради санација на дефект на водоводната мрежа сабота(03.10 2020г.) од 00:00 до 9:00 часот наутро ќе има прекин во водоснабдувањето на улица Широк сокак, на потегот од хотел Епинал до Камен мост.

 

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2020 АПЛА.мк. Сите права се задржани