АД ЕСМ Подружница РЕК „Битола“ ги честита Божиќните празници

Јануари 07, 2021

АД ЕСМ Подружница РЕК „Битола“ на сите православни верници во Република Северна Македонија им посакува среќни Божични празници, здравје, радост, храмонија и благосостојба во домовите. 

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани