Честитка од ЈП Комуналец за Водици

Јануари 19, 2021

Јп Комуналец Битола Ви гo честита големиот христијански празник Богојавление - Водици и Ви посакува здравје, благосостојба и љубов. Среќен празник.

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани