Поради санација на дефект, утре без вода жителите на улицата "Стив Наумов"

Јули 07, 2021

ИЗВЕСТУВАЊЕ од ЈКП Водовод

Четврток (08.07.2021г.) поради реконструкција на дефект на водоводна мрежа горниот дел од улицата Стив Наумов (над училиштето Стив Наумов) ќе биде без водоснабдување од 07:00 до 11:00 часот.
Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани