2win800x200

Камион удри такси возило на крстосницата на улиците Едвард Кардељ и Иван Милутиновиќ

Август 17, 2022

Градежен камион удри во такси возило во кое имаше патник на крстосницата меѓу улиците Едвард Кардељ и Иван Милутиновиќ.

За среќа најверојатно нема потешко повредени учесници во незгодата. Камионот удри во задната страна на такси возилото во моментот кога се отвори зеленото светло на семафорот

 received 1136133310662352

received 583836493241537

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани