2win800x200

Голем хуманитарен концерт во Битола за Оливер Богоевски

Октомври 02, 2023

Здружението за хумана дејност „Здравје Битола“ организира голем хуманитарен концерт, а собраните средства ќе бидат наменети за лекување на нашиот сограѓанин Оливер Богоевски. Концертот ќе се одржи на 12 октомври во 19 и 30 часот во салата на Народниот театар во Битола.   Нема достапен опис.

 

 

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани