2win800x200

Прилепчанец обљубил малолетно девојче од Битола, бабата пријавила во полиција

Мај 15, 2024

На 14.05.2024 во 17.30 часот во СВР Битола, малолетничка од Битола, во присуство на нејзината баба, пријавила дека пред околу два месеци нејзиното поранешно момче Љ.М.(21) од Прилеп извршил обљуба над неа. Се преземаат мерки за расчистување на настанот.

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани