Webp.net gifmaker

Јавните претпријатија од Битола го честитаат Денот на сесловенските просветители

Мај 24, 2021

 

Јавните претпријатија од Битола ЈКП „Водовод“, ЈКП „Комуналец“ , ЈКП „Нискоградба“ и ЈП „Пазари“  на своите вработени и сите Македонци им го честитаат 24 Мај, Денот на сесловенските просветители Светите Кирил и Методиј.

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани