Webp.net gifmaker

Кој и зошто исече дрвја на поранешна „Иван Милутиновиќ“ во Битола

Октомври 28, 2020

 

На улицата „Филип II Македонски“ или поранешна „Иван Милутиновиќ“ исечени се две млади дрвја. Дали сечењето на дрвјата било дозволено или не, очекуваме одговор од ЈКП Комуналец Битола. 

123130078 1776599735837661 1041343400324094160 n

123028067 389174305608176 396833466906743778 n-

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2020 АПЛА.мк. Сите права се задржани