Webp.net gifmaker

Известување од ЈКП „Нискоградба“

Декември 28, 2020

 

КЈП Нискоградба Битола ги известува граѓаните дека периодот што следува поради Новогодишните и Божиќните празници ќе работи со следново работно време:
Наплатен центар на 31.12.2020 година ќе работи до 14ч.
Неработни денови 02,08,09 - јануари. 2021 г
Работни денови 04,05.-01.2021
Дирекција 01.01.2021г до 10.01.20121г нема да работи
Стопански двор од 01.0102021 до 10.01.2021 год ќе работат само дежурните екипи(047-221-016).
Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани