Зетот од Мусинци го пријавил за физички напад таткото на неговата сопруга

Март 25, 2021

 

Вчера  во СВР Битола Ѓ.Р.(29) од с.Мусинци, битолско, пријавил дека бил физички нападнат од таткото на неговата сопруга, В.Г.(50) од с.Лескоец, охридско. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2020 АПЛА.мк. Сите права се задржани