2win800x200

Битолчани бираат цвеќе за 8 Март (фотогалерија)

Март 08, 2019

Иако жените умеат да кажат дека 8 Март не е ден за цвеќе, туку ден кога се одбележува борбата за нивните права, како и тоа дека жената заслужува внимание секој ден, а не само еден ден во годината, сепак, Битола е убава  вака расцветана. А, убаво ги личи и мажите со цвет в рака 

received 2282668698621079

received 2068231523253515

received 1277035735779450

received 381235232667263

received 1118199048351107

received 299881330677893

received 310679306296308

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани