Восхитувачки зајдисончеви моменти во Битола

Август 03, 2021

Професорот по македонски јазик и литература Александар Адамовски ни испрати повеќе фотографии од уловени прекрасни зајдисонца во Битола.225823961 526002071990744 6268401333951293868 n

227217338 1726354304418737 4023301889942109246 n

227922352 879088872986473 2951937197592054567 n

230126127 1323488918049304 6668513783851605294 n

230253875 1236018806857897 301560753731321170 n

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани