ЈП „Стрежево“ со честитка за Први Мај

Мај 01, 2020

По повод 1 Мај, Меѓународниот празник на трудот, кој отсекогаш бил симбол на борбата за работничките права и изразување на работничка солидарност,  ЈП „Стрежево“  упатува честитки до работниците и сите граѓани во Република Северна Македонија! 

         

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани